User Progress API (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: none
az: yoxdur

en: Name
az: Ad

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: ID
az: İD
