User Progress API (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: none
be: няма

en: Name
be: Імя

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар
