User Progress API (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: none
bo: མེད

en: Name
bo: མིང

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས
