User Progress API (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: none
eo: neniu

en: Name
eo: Nomo

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: ID
eo: Identigilo
