User Progress API (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: Group
is: Hópur

en: Type
is: Gerð

en: none
is: engin

en: Name
is: Nafn

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: ID
is: Kenni
