User Progress API (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: ID
ne: परिचय
