User Progress API (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: none
pl: brak

en: Name
pl: Nazwa
