User Progress API (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Content
ru: Содержимое

en: Group
ru: Группа

en: Type
ru: Тип

en: none
ru: нет

en: Name
ru: Название

en: Timestamp
ru: Время

en: Add Activity
ru: Добавить упражнение
