User Progress API (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: none
sk: žiadne

en: Name
sk: Názov

en: Timestamp
sk: Časová známka
