User Prune (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Weeks
ca: Setmanes

en: Days
ca: Dies

en: Hours
ca: Hores

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració
