User Prune (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Weeks
es: Semanas

en: Days
es: Días

en: Months
es: Meses

en: Hours
es: Horas

en: Save Configuration
es: Guardar configuración

en: Years
es: Años
