User Prune (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Weeks
pl: Tygodni

en: Days
pl: Dni

en: Months
pl: Miesięcy

en: Hours
pl: Godziny

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Years
pl: Lat
