User Prune (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Weeks
ru: Недели

en: Days
ru: Дни

en: Months
ru: Месяцы

en: Hours
ru: Часы

en: Save Configuration
ru: Сохранить настройки

en: Years
ru: Годы
