User Prune (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Weeks
hu: Hét

en: Days
hu: Napok

en: Months
hu: Hónapok

en: Hours
hu: Órák

en: Save Configuration
hu: Beállítások mentése

en: Years
hu: Évek

en: Use this form to set up a cron job for the pruning of users. The specifications you make here will be executed on every cron run. You can also choose to prune the users immediately.
hu: Ezen az űrlapon lehet beállítani egy időzített feladatot, mely törli a felhasználókat. A megadott feltételeknek megfelelően fog lefutni minden időzített feladat során. A felhasználók azonnali törlése szintén rendelkezésre áll.

en: The limiting criteria will not be set unless a value has been entered in the text field.
hu: A korlátozó feltétel nem lesz beállítva, ha nincs érték a szövegmezőben.

en: Users who have never logged in
hu: Felhasználók, akik soha nem jelentkeztek be

en: Prune users who have never logged in.
hu: A soha be nem jeletkezett felhasználók törlése.

en: Limit to users who have been registered for more than
hu: Korlátozza azokra a felhasználókra, akik régebben csatlakoztak, mint

en: Users who have logged in before
hu: Felhasználók, akik már bejelentkeztek

en: Prune users who have logged in before.
hu: Korábban bejelentkezett felhasználók törlése.

en: Limit to users who haven't logged in for
hu: Korlátozza azokra a felhasználókra, akik nem jelentkeztek be

en: How many users to delete per run?
hu: Hány felhasználót töröljön egy futás alkalmával?

en: Deleting too many users at a time can cause your request to time out. Set this number to something your server can handle.
hu: Egyidejűleg túl sok felhasználó törlése a kérés időtúllépését okozhatja. Ezt a számot olyan értékre kell állítani, amit a kiszolgáló még kezelni tud.

en: Prune Now
hu: Törlés most

en: You can use the criteria set above to prune users immediately. Any changes you made to the form will not be saved.
hu: A felhasználók azonnali törléséhez lehet a fentebb megadott feltéleket használni. Az űrlapon végzett bármilyen változtatás nem kerül mentésre.

en: The value must be numeric.
hu: Az értéknek számot kell megadni.

en: @count users have been pruned.
hu: @count felhasználó törölve lett.

en: @leftover users met your criteria but weren't deleted.
hu: @leftover felhasználó még megfelel a feltételeknek, de nem lett törölve.

en: Prune Users
hu: Felhasználók törlése

en: Administration page for pruning users.
hu: Adminisztrációs oldal a felhasználók törléséhez.

en: Supports mass pruning of users.
hu: Támogatja a felhasználók tömeges törlését.
