User Prune (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Weeks
sk: Týždne

en: Days
sk: Dni

en: Hours
sk: Hodiny

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia
