User Prune (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Weeks
tr: Hafta

en: Days
tr: Günler

en: Months
tr: Aylar

en: Hours
tr: Saat
