User Prune (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Weeks
uk: Тижні

en: Days
uk: Дні(в)

en: Months
uk: Місяці

en: Hours
uk: Годин(и)

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Years
uk: Роки
