User Prune (7.x-1.10) - en to es translation catalogue (37 entries)

en: Preview
es: Vista previa

en: 1 Hour
es: 1 hour

en: 1 Day
es: 1 día

en: 2 Days
es: 2 días

en: 3 Days
es: 3 días

en: 4 Days
es: 4 días

en: 5 Days
es: 5 días

en: 6 Days
es: 6 días

en: 1 Month
es: 1 mes

en: 3 Months
es: 3 meses

en: 6 Months
es: 6 meses

en: 1 Year
es: 1 año

en: All users
es: Todos los usuarios

en: 7 Days
es: 7 días

en: 8 Days
es: 8 días

en: 9 Days
es: 9 días

en: 10 Days
es: 10 días

en: 11 Days
es: 11 días

en: 12 Days
es: 12 días

en: 13 Days
es: 13 días

en: 14 Days
es: 14 días

en: 15 Days
es: 15 días

en: 16 Days
es: 16 días

en: 17 Days
es: 17 días

en: 18 Days
es: 18 días

en: 19 Days
es: 19 días

en: 20 Days
es: 20 días

en: 21 Days
es: 21 días

en: 22 Days
es: 22 días

en: 23 Days
es: 23 días

en: 24 Days
es: 24 días

en: 25 Days
es: 25 días

en: 26 Days
es: 26 días

en: 27 Days
es: 27 días

en: 28 Days
es: 28 días

en: 29 Days
es: 29 días

en: 30 Days
es: 30 días
