User Prune (7.x-1.10) - en to ja translation catalogue (37 entries)

en: Preview
ja: プレビュー

en: 1 Hour
ja: 1時間

en: 1 Day
ja: 1日

en: 2 Days
ja: 2日

en: 3 Days
ja: 3日

en: 4 Days
ja: 4日

en: 5 Days
ja: 5日

en: 6 Days
ja: 6日

en: 1 Month
ja: 1ヶ月

en: 3 Months
ja: 3ヶ月

en: 6 Months
ja: 6ヶ月

en: 1 Year
ja: 1年

en: 2 Hours
ja: 2時間

en: 7 Days
ja: 7日

en: 8 Days
ja: 8日

en: 9 Days
ja: 9日

en: 10 Days
ja: 10日

en: 11 Days
ja: 11日

en: 12 Days
ja: 12日

en: 13 Days
ja: 13日

en: 14 Days
ja: 14日

en: 15 Days
ja: 15日

en: 16 Days
ja: 16日

en: 17 Days
ja: 17日

en: 18 Days
ja: 18日

en: 19 Days
ja: 19日

en: 20 Days
ja: 20日

en: 21 Days
ja: 21日

en: 22 Days
ja: 22日

en: 23 Days
ja: 23日

en: 24 Days
ja: 24日

en: 25 Days
ja: 25日

en: 26 Days
ja: 26日

en: 27 Days
ja: 27日

en: 28 Days
ja: 28日

en: 29 Days
ja: 29日

en: 30 Days
ja: 30日
