User Prune (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Preview
cs: Náhled

en: Weeks
cs: Týdnů

en: Days
cs: Dnů

en: Months
cs: Měsíce

en: Hours
cs: Hodin

en: All users
cs: Všichni uživatelé

en: Years
cs: Roky
