User Prune (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Preview
da: Gennemse

en: Weeks
da: Uger

en: Days
da: Dage

en: Months
da: Måneder

en: Hours
da: Timer

en: All users
da: Alle brugere

en: Years
da: År
