User Prune (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Weeks
eu: Asteak

en: Days
eu: Egunak

en: Hours
eu: Orduak

en: All users
eu: Erabiltzaile guztiak
