User Prune (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Weeks
fi: Viikot

en: Days
fi: Päivät

en: Months
fi: Kuukaudet

en: Hours
fi: Tunnit

en: All users
fi: Kaikki käyttäjät

en: Years
fi: Vuodet

en: 200
fi: 150
