User Prune (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Preview
fr: Aperçu

en: Weeks
fr: Semaines

en: Days
fr: Jours

en: Months
fr: Mois

en: Hours
fr: Heures

en: All users
fr: Tous les utilisateurs

en: Years
fr: Années
