User Prune (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Preview
it: Anteprima

en: Weeks
it: Settimane

en: Days
it: Giorni

en: Months
it: Mesi

en: Hours
it: Ore

en: All users
it: Tutti gli utenti

en: Years
it: Anni
