User Prune (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Weeks
nl: Weken

en: Days
nl: Dagen

en: Months
nl: Maanden

en: Hours
nl: Uren

en: All users
nl: Alle gebruikers

en: Years
nl: Jaren
