User Prune (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Weeks
sv: Veckor

en: Days
sv: Dagar

en: Months
sv: Månader

en: Hours
sv: Timmar

en: All users
sv: Samtliga användare

en: Years
sv: År
