User Prune (7.x-1.4) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Preview
ps: مخليد

en: 1 Day
ps: ۱ ورځ

en: 2 Days
ps: ۲ ورځې

en: 3 Days
ps: ۳ ورځې

en: 4 Days
ps: ۴ ورځې

en: 5 Days
ps: ۵ ورځې

en: 6 Days
ps: ۶ ورځې
