User Prune (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: 1 Day
sv: 1 dag

en: 2 Days
sv: 2 dagar

en: 3 Days
sv: 3 dagar

en: 4 Days
sv: 4 dagar

en: 5 Days
sv: 5 dagar

en: 6 Days
sv: 6 dagar

en: 1 Month
sv: 1 månad

en: 3 Months
sv: 3 månader

en: 6 Months
sv: 6 månader

en: 1 Year
sv: 1 år

en: All users
sv: Samtliga användare

en: 7 Days
sv: 7 dagar

en: 8 Days
sv: 8 dagar

en: 9 Days
sv: 9 dagar

en: 10 Days
sv: 10 dagar

en: 11 Days
sv: 11 dagar

en: 12 Days
sv: 12 dagar

en: 13 Days
sv: 13 dagar

en: 14 Days
sv: 14 dagar

en: 15 Days
sv: 15 dagar

en: 16 Days
sv: 16 dagar

en: 17 Days
sv: 17 dagar

en: 18 Days
sv: 18 dagar

en: 19 Days
sv: 19 dagar

en: 20 Days
sv: 20 dagar

en: 21 Days
sv: 21 dagar

en: 22 Days
sv: 22 dagar

en: 23 Days
sv: 23 dagar

en: 24 Days
sv: 24 dagar

en: 25 Days
sv: 25 dagar

en: 26 Days
sv: 26 dagar

en: 27 Days
sv: 27 dagar

en: 28 Days
sv: 28 dagar

en: 29 Days
sv: 29 dagar

en: 30 Days
sv: 30 dagar
