User Prune (7.x-1.6) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Preview
id: Pratinjau

en: 1 Day
id: 1 Hari

en: 2 Days
id: 2 Hari

en: 3 Days
id: 3 Hari

en: 4 Days
id: 4 Hari

en: 5 Days
id: 5 Hari

en: 6 Days
id: 6 Hari

en: 1 Month
id: 1 Bulan

en: 3 Months
id: 3 Bulan

en: 6 Months
id: 6 Bulan

en: 1 Year
id: 1 Tahun
