User Prune (7.x-1.7) - en to uk translation catalogue (42 entries)

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: 6 years
uk: 6 років

en: 1 Day
uk: 1 день

en: 2 Days
uk: 2 дні

en: 3 Days
uk: 3 дні

en: 4 Days
uk: 4 дні

en: 5 Days
uk: 5 днів

en: 6 Days
uk: 6 днів

en: 1 Month
uk: 1 місяць

en: 2 Months
uk: 2 місяці

en: 3 Months
uk: 3 місяці

en: 4 Months
uk: 4 місяці

en: 5 Months
uk: 5 місяців

en: 6 Months
uk: 6 місяців

en: 10 Months
uk: 10 місяців

en: 11 Months
uk: 11 місяців

en: 1 Year
uk: 1 рік

en: All users
uk: Усі користувачі

en: 7 Days
uk: 7 днів

en: 8 Days
uk: 8 днів

en: 9 Days
uk: 9 днів

en: 10 Days
uk: 10 днів

en: 11 Days
uk: 11 днів

en: 12 Days
uk: 12 днів

en: 13 Days
uk: 13 днів

en: 14 Days
uk: 14 днів

en: 15 Days
uk: 15 днів

en: 16 Days
uk: 16 днів

en: 17 Days
uk: 17 днів

en: 18 Days
uk: 18 днів

en: 19 Days
uk: 19 днів

en: 20 Days
uk: 20 днів

en: 21 Days
uk: 21 день

en: 22 Days
uk: 22 дня

en: 23 Days
uk: 23 дня

en: 24 Days
uk: 24 дня

en: 25 Days
uk: 25 днів

en: 26 Days
uk: 26 днів

en: 27 Days
uk: 27 днів

en: 28 Days
uk: 28 днів

en: 29 Days
uk: 29 днів

en: 30 Days
uk: 30 днів
