User Prune (7.x-1.8) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Preview
da: Gennemse

en: 1 Hour
da: 1 Time

en: 1 Day
da: 1 dag

en: 2 Days
da: 2 dage

en: 3 Days
da: 3 dage

en: 4 Days
da: 4 dage

en: 5 Days
da: 5 dage

en: 6 Days
da: 6 dage

en: 1 Month
da: 1 måned

en: 3 Months
da: 3 måneder

en: 6 Months
da: 6 måneder

en: 1 Year
da: 1 år

en: All users
da: Alle brugere
