User Prune (7.x-1.8) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Preview
sk: Náhľad

en: 1 Day
sk: 1 deň

en: 2 Days
sk: 2 dni

en: 3 Days
sk: 3 dni

en: 4 Days
sk: 4 dni

en: 5 Days
sk: 5 dní

en: 6 Days
sk: 6 dní

en: 1 Month
sk: 1 mesiac

en: 3 Months
sk: 3 mesiace

en: 6 Months
sk: 6 mesiacov

en: 1 Year
sk: 1 rok

en: All users
sk: Všetci používatelia
