User Prune (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Preview
ca: Previsualitza

en: 3 Months
ca: 3 mesos

en: 6 Months
ca: 6 mesos

en: All users
ca: Tots els usuaris

en: Delete the account and make its content belong to the %anonymous-name user.
ca: Suprimeix el compte i fes que el seu contingut pertanyi a l'usuari %anonymous-name.

en: Delete the account and its content.
ca: Suprimeix el compte i el seu contingut.
