User Prune (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: 1 Day
fa: ۱ روز

en: 2 Days
fa: ۲ روز

en: 3 Days
fa: ۳ روز

en: 4 Days
fa: ۴ روز

en: 5 Days
fa: ۵ روز

en: 6 Days
fa: ۶ روز

en: 1 Month
fa: ۱ ماه

en: 3 Months
fa: ۳ ماه

en: 6 Months
fa: ۶ ماه

en: 1 Year
fa: ۱ سال

en: All users
fa: همه کاربران

en: Delete the account and make its content belong to the %anonymous-name user.
fa: حذف حساب کاربری و انتساب محتوای آن به کاربر  %anonymous-name.

en: Delete the account and its content.
fa: حذف حساب و محتویات آن
