User Prune (7.x-2.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: 1 Hour
hi: 1 घंटा

en: 6 years
hi: 6 वर्ष

en: Delete the account and make its content belong to the %anonymous-name user.
hi: खाता हटाएँ और इसकी सामग्री %anonymous-name उपयोगकर्ता के नाम करे.

en: Delete the account and its content.
hi: खाते और उसकी सामग्री को हटाएँ.
