User Prune (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: 1 Hour
lv: 1 stunda

en: 6 years
lv: 6 gadi

en: 1 Day
lv: 1 Diena

en: Delete the account and make its content belong to the %anonymous-name user.
lv: Dzēst kontu un mainīt ar to publicētā satura autoru uz %anonymous-name.

en: Delete the account and its content.
lv: Dzēst kontu un tā saturu.
