User Prune (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Preview
tr: Ön izleme

en: 1 Hour
tr: 1 Saat

en: 1 Day
tr: 1 Gün

en: 2 Days
tr: 2 Gün

en: 3 Days
tr: 3 Gün

en: 10 Days
tr: 10 Gün

en: Delete the account and make its content belong to the %anonymous-name user.
tr: Hesabı sil ve içeriklerini %anonymous-name kullanıcısına bağla.

en: Delete the account and its content.
tr: Hesabı ve içeriklerini sil.
