User Prune (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Preview
et: Eelvaade

en: 1 Hour
et: 1 tund

en: 6 years
et: 6 aastat

en: 3 Hours
et: 3 tundi

en: 5 Hours
et: 5 tundi

en: 6 Hours
et: 6 tundi

en: 12 Hours
et: 12 tundi

en: All users
et: Kõik kasutajad

en: Delete the account and make its content belong to the %anonymous-name user.
et: Konto kustutatakse ja selle loodud sisu omistatakse kasutajale %anonymous-name.

en: Delete the account and its content.
et: Konto kustutatakse koos kogu selle loodud sisuga.
