User Prune (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Preview
fi: Esikatselu

en: 1 Day
fi: 1 päivä

en: 2 Days
fi: 2 päivää

en: 3 Days
fi: 3 päivää

en: 4 Days
fi: 4 päivää

en: 5 Days
fi: 5 päivää

en: 6 Days
fi: 6 päivää

en: 1 Month
fi: 1 kuukausi

en: 3 Months
fi: 3 kuukautta

en: 6 Months
fi: 6 kuukautta

en: All users
fi: Kaikki käyttäjät

en: 200
fi: 150

en: Delete the account and make its content belong to the %anonymous-name user.
fi: Poista käyttäjä ja siirrä käyttäjän luoma sisältö käyttäjän %anonymous-name alle. Huomaa että jatkossa kuka tahansa käyttäjä voi muokata kyseisiä sivuja mikäli et siirrä niitä jonkin rajoitetun käyttäjän luomiksi.

en: Delete the account and its content.
fi: Poista käyttäjä ja käyttäjän luoma sisältö.
