User Prune (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: 1 Day
he: יום 1

en: 3 Days
he: 3 ימים

en: Delete the account and make its content belong to the %anonymous-name user.
he: מחיקת החשבון ושיוך התכנים שלו למשתמש %anonymous-name.

en: Delete the account and its content.
he: מחיקת החשבון והתוכן המשוייך אליו.
