User Prune (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (47 entries)

en: Preview
hu: Előnézet

en: 1 Hour
hu: 1 óra

en: 1 Day
hu: 1 nap

en: 2 Days
hu: 2 nap

en: 3 Days
hu: 3 nap

en: 4 Days
hu: 4 nap

en: 5 Days
hu: 5 nap

en: 6 Days
hu: 6 nap

en: 1 Month
hu: 1 hónap

en: 3 Months
hu: 3 hónap

en: 6 Months
hu: 6 hónap

en: 1 Year
hu: 1 év

en: 3 Hours
hu: 3 óra

en: 5 Hours
hu: 5 óra

en: 6 Hours
hu: 6 óra

en: 12 Hours
hu: 12 óra

en: All users
hu: Minden felhasználó

en: 7 Days
hu: 7 nap

en: 8 Days
hu: 8 nap

en: 9 Days
hu: 9 nap

en: 10 Days
hu: 10 nap

en: 11 Days
hu: 11 nap

en: 12 Days
hu: 12 nap

en: 13 Days
hu: 13 nap

en: 14 Days
hu: 14 nap

en: 15 Days
hu: 15 nap

en: 16 Days
hu: 16 nap

en: 17 Days
hu: 17 nap

en: 18 Days
hu: 18 nap

en: 19 Days
hu: 19 nap

en: 20 Days
hu: 20 nap

en: 21 Days
hu: 21 nap

en: 22 Days
hu: 22 nap

en: 23 Days
hu: 23 nap

en: 24 Days
hu: 24 nap

en: 25 Days
hu: 25 nap

en: 26 Days
hu: 26 nap

en: 27 Days
hu: 27 nap

en: 28 Days
hu: 28 nap

en: 29 Days
hu: 29 nap

en: 30 Days
hu: 30 nap

en: Prune Now
hu: Törlés most

en: You can use the criteria set above to prune users immediately. Any changes you made to the form will not be saved.
hu: A felhasználók azonnali törléséhez lehet a fentebb megadott feltéleket használni. Az űrlapon végzett bármilyen változtatás nem kerül mentésre.

en: @count users have been pruned.
hu: @count felhasználó törölve lett.

en: @leftover users met your criteria but weren't deleted.
hu: @leftover felhasználó még megfelel a feltételeknek, de nem lett törölve.

en: Delete the account and make its content belong to the %anonymous-name user.
hu: A fiók törlése és tartalmainak hozzárendelése a virtuális „%anonymous-name” felhasználóhoz.

en: Delete the account and its content.
hu: A felhasználó és a kapcsolódó tartalmak törlése.
