User Prune (7.x-2.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Preview
vi: Xem trước

en: 1 Day
vi: 1 ngày

en: 2 Days
vi: 2 ngày

en: 3 Days
vi: 3 ngày

en: 4 Days
vi: 4 ngày

en: 5 Days
vi: 5 ngày

en: 6 Days
vi: 6 ngày

en: 1 Month
vi: 1 tháng

en: 3 Months
vi: 3 tháng

en: 6 Months
vi: 6 tháng

en: 1 Year
vi: 1 năm

en: Delete the account and make its content belong to the %anonymous-name user.
vi: Xóa tài khoản và để nội dung của tài khoản là của tài khoản %anonymous-name

en: Delete the account and its content.
vi: Xóa tài khoản và cả nội dung.
