User recurring subscription (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Manage subscription
af: Bestuur inskrywings

en: Description
af: Beskrywing

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: Monthly
af: Maandeliks

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Password
af: Wagwoord

en: edit
af: redigeer

en: User
af: Gebruiker

en: published
af: gepubliseerd

en: Membership
af: Lidmaatskap

en: not published
af: nie gepubliseerd
