User Recurring Subscription (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Description
ar: الوصف

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Monthly
ar: شهرياً

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Password
ar: كلمة المرور

en: edit
ar: تحرير

en: Updated
ar: التحديث

en: User
ar: المستخدم

en: Year
ar: السنة

en: Month
ar: بالشهر

en: published
ar: منشور

en: not published
ar: غير منشور

en: Live
ar: مباشر
