User Recurring Subscription (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Description
be: Апісанне

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Monthly
be: Кожны месяц

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Password
be: Пароль

en: edit
be: рэдагаваць

en: Updated
be: Абноўлена

en: User
be: Карыстальнік

en: Year
be: Год

en: Month
be: Месяц

en: published
be: апублікавана

en: not published
be: не апублікавана
