User recurring subscription (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Password
bg: Парола

en: edit
bg: редактирай

en: Updated
bg: Обновено

en: User
bg: Потребител

en: Year
bg: Година

en: Month
bg: Месец

en: published
bg: публикувано

en: not published
bg: непубликувано

en: Live
bg: Живот

en: Subscription
bg: Абонамент

en: Currency code
bg: Валутен код

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
bg: Транзакциите могат да бъдат извършени само в една от изброените валути.
