User recurring subscription (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (17 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Description
bn: বিবরণ

en: Daily
bn: দৈনিক

en: Weekly
bn: সাপ্তাহিক

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Year
bn: বছর

en: Month
bn: মাস

en: published
bn: প্রকাশিত

en: not published
bn: অপ্রকাশিত
