User Recurring Subscription (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Description
bs: Opis

en: Daily
bs: Dnevno

en: Weekly
bs: Sedmično

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Password
bs: Lozinka

en: edit
bs: izmijeni

en: User
bs: Korisnik

en: Year
bs: Godina

en: Month
bs: Mjesec

en: published
bs: objavljen

en: not published
bs: nije objavljen
