User recurring subscription (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (23 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: delete
cy: dileu

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Daily
cy: Dyddiol

en: Weekly
cy: Wythnosol

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Password
cy: Cyfrinair

en: edit
cy: golygu

en: Updated
cy: Newidwyd

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Month
cy: Mis

en: published
cy: wedi ei gyhoeddi

en: not published
cy: heb ei gyhoeddi

en: day(s)
cy: diwrnod(au)

en: week(s)
cy: wythnos(au)

en: year(s)
cy: blwyddyn/blynyddoedd

en: You have entered an invalid credit card number.
cy: Rydych wedi rhoi rhif cerdyn credyd gwallus.

en: You have entered an invalid CVV number.
cy: Nid yw'r rhif CVV yn ddilys.
